Шоста олімпіада Cisco для студентів та школярів України

Шановна молодь!

Запрошуємо вас взяти участь у 6-й олімпіаді з мережевих технологій для студентів та школярів, що проводиться щорічно світовим лідером у галузі інфокомунікаційних технологій компанією Cisco. Організаційний комітет олімпіади очолює Регіональна академія Cisco при кафедрі телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки.

До складу організаційного комітету олімпіади входять:

 • Регіональна академія Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
 • Регіональна академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя;
 • Регіональна академія Cisco при центрі післядипломної освіти ВАТ "Укртелеком";
 • Регіональна академія Cisco при комп'ютерній академії "ШАГ";
 • Регіональна академія Cisco при кафедрі АУТС ФІОТ НТУУ «КПІ»;
 • Локальна академія Cisco при Севастопольському національному технічному університеті;
 • Локальна академія Cisco при Національному аерокосмічному уніврситеті ім. М.Є. Жуковського "ХАІ";
 • Локальні академії Cisco при школах №3 м. Полонне та Понінківському НВК смт. Понінка;

Cпонсори олімпіади:

 • Генеральний спонсор - компанія ERC;
 • Спонсор призового фонду - компанія МУК;
 • Інтелектуальний спонсор - Центр знань.

Медіа спонсори олімпіади:

 • Український науковий клуб;
 • Журнал Комп`ютер у школі та сім`ї;
 • Портал "Klasnaocinka.com.ua";
 • Газета "Работа и учеба";
 • Журнал "Сучасна освіта";
 • Интернет портал "Освітній портал";
 • Portaltele.com.ua;

Детальніше...

Формула успеха. На рынке форекс качественное брокерское обслуживание.

Історія проведення олімпіад Cisco

Антон Тугай - переможець 2-ї міжнародної олімпіади Сisco для країн СНД у 2006-му роціВ 2005-му році компанією Cisco за підтримки учбового центру Cisco Systems Training Center була організована перша олімпіада з мережевих технологій для країн СНД, що проводилася в Московському технічному університеті зв’язку та інформатики (МТУСІ). У фінальному турі олімпіади взяли участь понад 30 студентів з Росії, України, Казахстану. Проведення олімпіади в МТУСІ стало традицією і відтепер вона проводиться щорічно. У 2006-му році була проведена Друга студентська олімпіада з мережевих технологій Cisco для країн СНД. Кількість учасників фінального туру було збільшено до 50-ти чоловік. Переможцем цієї олімпіади став Антон Тугай – випускник академії Cisco при кафедрі Телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки.

Дмитро Соловйов - переможець 3-ї міжнародної олімпіади Сisco для країн СНД у 2007-му роціУ 2007 році у фінальному турі Третьої студентської олімпіади з мережевих технологій Cisco взяли участь 54 студенти з країн СНД. Українська команда у фінальному турі була представлена дев'ятьма учасниками, і не безрезультатно - переможцем олімпіади знову став студент з України, випускник регіональної академії Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка - Соловйов Дмитро.

Міжнародна олімпіада Cisco у СловаччиніУ 2007-му році було організовано міжнародну олімпіаду в м. Кошице (Словаччина). Студенти Словаччини, Чехії, Румунії, Угорщини, Польщі, Німеччини та України брали участь у змаганні. Переможцями стали студенти Словаччини.

Дмитро Самко - переможець 1-ї студентської олімпіади Сisco в Україні, 2007-й рікВ 2007-му році була проведена Перша студентська олімпіада Cisco в Україні. Вона була організована представництвом Cisco в Україні та регіональною академією Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за підтримки регіональної академії при Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя, регіональної академії при Харківському національному університеті радіоелектроніки та локальної академії при Вінницькому національному технічному університеті. В фінальному турі Першої української олімпіади, що проходив 16 березня 2007 року в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, взяли участь 10 чоловік. Перше місце зайняв Самко Дмитро – випускник регіональної академії Cisco при кафедрі телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки

Друга студентська олімпіада Cisco в УкраїніУ 2008-му році на базі регіональної академії Cisco при кафедрі телекомунікаційних систем ХНУРЕ була проведена друга студентська олімпіада Cisco в Україні. В першому, відбірковому турі, який проходив у вигляді онлайн-тестування, взяли участь 424 кандидати з 33 міст України. За результатами першого тура були визначені 15 фіналістів. 14 березня 2008 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся фінал другої олімпіади Cisco. За результатами виконання фінального завдання були визначені переможці: перше місце - Пеньківський Віктор (КНУ ім. Т.Г. Шевченко), друге місце - Окоронко Олег (КНУ ім. Т.Г. Шевченко), третє місце - Лозовський Костянтин (ХНУРЕ).

У 2009-му році була проведена третя студентська олімпіада Cisco в Україні. В першому, відбірковому турі, який проходив у вигляді онлайн-тестування, взяли участь понад 450 учасників з більш ніж 50 міст України. Цього року, у фіналі, що відбувся 29 квітня 2009 року на базі Центру Знаннь компанії Інком, прийняли участь 30 фіналістів - 15 у категорії UNI та 15 у категорії PT. Також цього року фіналістам вперше були запропоновані як теоретичні завдання з мережевих технологій, так і практичні з настройки мережевого обладнання. За результатами виконання фінального завдання були визначені переможці - у категорії UNI: перше місце - Маруніч Сергій (ХНУРЕ), друге місце - Габінет Артем (НТУУ "КПІ"), третє місце - Бідюк Олександр (ТНТУ ім. І. Пулюя); у категорії РТ: перше місце - Саєнко Василь (ХНУРЕ), друге місце - Корінь Сергій (КНУ ім. Т.Г. Шевченко), третє місце - Поляков Павло (НТУУ "КПІ"; академія Cisco при центрі післядипломної освіти ВАТ "Укртелеком". Цього ж року Українська команда вперше в своїй історії виборола призові місця на Європейськіх змаганнях, що проводились у м. Братислава, Словаччина - Сергій Маруніч зайняв 2-ге місце в категорії UNI, а Василь Саєнко - 3-тє місце в категорії PT

У 2010-му році була проведена четверта студентська олімпіада Cisco в Україні. У відбірковому турі, знову взяли участь понад 450 учасників. Вперше в історії олімпіад Cisco для підтримки учасників була організована група в одній з популярних соціальних мереж. Вже традиційно фінал олімпіади відбувся на базі Центру Знаннь компанії Інком. В 2010-му році Українська команда вдруге в своїй історії виборола призові місця на Європейськіх змаганнях, що проводились у м. Дебрецен, Угорщина - Сергій Різван (ХНУРЕ) зайняв 3-тє місце в категорії PT

У 2011-му році змагання вперше проводились у 4-х категоріях - UNI, PT, Non-Academy та HS3. Впреше до змаганнь були запрошені учні шкіл, технікумів, ліцеїв (категорія HS3) та студенти ВНЗ, які не навчались в академіях Cisco (категорія Non-Academy). В 2011-му році участь в олімпіаді приняло більше ніж 790 учасників з усіх регіонів України. Така кількість учасників є рекордною для подібних змаганнь не тільки на території Укранїни, а і всієї Європи.