П'ята олімпіада Cisco для студентів та школярів України

Шановна молодь!

Запрошуємо вас взяти участь у 5-й олімпіаді з мережевих технологій для студентів та школярів, що проводиться щорічно світовим лідером у галузі інфокомунікаційних технологій компанією Cisco. Організаційний комітет олімпіади очолює Регіональна академія Cisco при кафедрі телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки.

До складу організаційного комітету олімпіади входять:

  • Регіональна академія Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Регіональна академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя;
  • Регіональна академія Cisco при центрі післядипломної освіти ВАТ "Укртелеком";
  • Регіональна академія Cisco при комп'ютерній академії "ШАГ";
  • Регіональна академія Cisco при кафедрі АУТС ФІОТ НТУУ «КПІ»;
  • Локальна академія Cisco при Севастопольському національному технічному університеті;
  • Локальна академія Cisco при Технологічному ліцеї;
  • Локальні академії Cisco при школах №3 м. Полонне та Понінківському НВК смт. Понінка;

Cпонсори олімпіади:

  • Генеральний спонсор - компанія ERC;
  • Спонсор призового фонду - спеціалізований ІТ-дистрибутор, компанія Мегатрейд;
  • Інтелектуальний спонсор - Центр знань.

Медіа спонсори олімпіади:

  • Портал "ITC.ua";
  • Журнал "Домашний ПК";
  • Щотижневик "Работа и учеба";
  • Журнал "Сучасна освіта";
  • Интернет портал "Освітній портал";

Детальніше...

Шановні учасники першого туру п'ятої олімпіади Cisco для студентів та школярів України!

Опублікований список є остаточним та оскарженню не підлягає!

  • До фіналу запрошуюьться 10 учасників першого туру з кожної категорії змагання (крім Non-Academy), які задовольняють вимогам до учасників олімпіади та отримали найкращий результат;
  • Червоним позначені учасники першого туру, які набрали достатню кількість балів, але не прийматимуть участь у фіналі;
  • Символом "*" позначені учасники першого туру, для яких за запитом були перераховані бали за перший тур. Повідомлення про перерахунок та причина перерахунку були відправлені на поштову скриньку вказану при реєстрації;
  • За додатковою інформацією звертайтеся до організаційного комітету олімпіади за адресою committee@cisco-olymp.org.ua або залишайте свої коментарі у групі обговорення за адресою http://vkontakte.ru/club16571345.

КАТЕГОРІЯ UNI

П.І.Б учасника Назва академії, де навчається за програмою CCNA Назва навчального закладу, де навчається учасник Результат
1 Павло Романенко Региональная академия Cisco при кафедре телекоммуникационных систем ХНУРЭ ХНУРЕ 99.231
2 Олег Кондауров TARAS SHEVCHENKO UNIVERSITY OF KYIV Київський національний університет імені Тараса Шевченка 98.461
3 Роман Горовий Computer Academy Step - Kyiv Київський філіал Компьютерної Академії ШАГ 97.692
4 Костянтин Сирих Київський національний університет імені Тараса Шевченка Київський національний університет імені Тараса Шевченка 96.538*
5 Юрій Перекопайко Регіональна мережева акдемія Cisco (м.Тернопіль) ТНТУ ім.І.Пулюя 95.385
6 Дмитрий Ананский ХНУРЕ ХНУРЕ 94.231
7 Ярослав Климко Taras Shevchenko University of Kyiv Taras Shevchenko University of Kyiv 93.461*
8 Максим Ігнатенко Регіональна Мережева Академія Cisco при Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка 92.692
9 Василь Горлатий КНУ імені Тараса Шевченка КНУ імені Тараса Шевченка 92.308*
10 Oleksandr Levichev NTU KPI NTU KPI 91.308*
11 Роман Гніздюх Регіональна мережева академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя 90.769
12 Роман Паламар Мережева академія Cisco при Тернопільському Національному Технічному університеті імені Івана Пулюя Тернопільський Національний Технічний університет імені Івана Пулюя 90.769
13 Сергій Тарнавський National Mining University Національній Гірничий Університет 90.385
14 Денис Жохов ШАГ ШАГ 90
15 Игорь Журавлев National Aerospace University Национальный аэрокосмический университет им. Н.Е. Жуковского (ХАИ) 88.846

КАТЕГОРІЯ PT

П.І.Б учасника Назва академії, де навчається за програмою CCNA Назва навчального закладу, де навчається учасник Результат
1 Володимир Аврамець Taras Shevchenko University of Kyiv Київський національний університет імені Тараса Шевченка 98.846
2 Олександр Вишнівський Taras Shevchenko University of Kiev Taras Shevchenko University of Kiev Radiophisycal Department 98.077
3 Марина Чиньонова ХНУРЕ ХНУРЕ 97.692
4 Вадим Чакрян ХНУРЭ ХНУРЭ 97.692
5 Татьяна Болотова КА"Шаг" (Харьков) КА"Шаг" 97.692
6 Володимир Христенко Региональная академия Cisco при Укртелекоме КПІ 94.615
7 Виталий Бурак Региональная академия при кафедре ТКС ХНУРЭ ХНУРЭ 94.615
8 Stanislav Markov Компьютерная Академия ШАГ (Одесса) Компьютерная Академия ШАГ 93.077
9 Богдан Сенько Академія при КНУ ім. Т.Шевченка КНУ ім. Т. Шевченка 92.692*
10 Taras Maliarchuk Taras Shevchenko University of Kyiv КНУ імені Тараса Шевченка 91.923
11 Никита Карпин Региональная академия Cisco при кафедре телекоммуникационных систем Харьковского национального университета радиоэлектроники ХНУРЭ 87.308
12 Женя Борщенко Computer Academy Step - Lugansk Computer Academy Step - Lugansk 86.923
13 Олег Дорошенко ХНУРЭ ХНУРЭ 86.923
14 михаил михайлов ЗГИА ЗГИА 86.41
15 Ярослав Шавлюгин Computer Academy Step - Lugansk Computer Academy Step - Lugansk 84.231

КАТЕГОРІЯ Non-Academy

П.І.Б учасника Назва академії, де навчається за програмою CCNA Назва навчального закладу, де навчається учасник Результат
1 Олександр Подольський - Київський національний університет імені Тараса Шевченка 85.00
2 Денис Гонсіоровський - Одеська національна академія зв'язку ім. О. С. Попова 79.72
3 Yura Dopa - КНУ ім. Т. Шевченко 79.17
4 Егор Павлов - ОНАС им. А.С. Попова 78.89
5 Дмитрий Тюняев - СевНТУ 77.22
6 Artem Oleshko - KPI 76.67
7 Богдан Губрій - Технологічний ліцей 76.00
8 Сергій Власюк - НТУУ "КПІ" 72.22
9 Олександр Щапов - НТУУ "КПІ" 68.89
10 Ігор Пуртов - НТУУ "КПІ" 68.89
11 Andrii Andriienko - NTUU "KPI" 68.33
12 Алексей Григоров - Севастопольский Национальный Технический Университет 67.22
13 Alexandr Grab - NTUU "KPI" 66.67
15 Олександр Синецький - НТУУ "КПІ" 65.85
14 Александр Михальчук - НТУУ "КПІ", ФИВТ 65.83

КАТЕГОРІЯ HS3

П.І.Б учасника Назва академії, де навчається за програмою CCNA Назва навчального закладу, де навчається учасник Результат
1 Павло Осмаков gymnasium #1 Crimea НВК "Школа-ліцей" №3 91.666
2 Валентин Мартищенко КА ШАГ НВК Техніко-економічний ліцей № 61 89.44
3 Денис Захаров Technological lyceum Технологічний ліцей 89
4 Артём Золотопуп ШАГ ШАГ 85.555
5 Юрій Макарчук КА"Шаг" (Ровно) Рівненська класична гімназія "Престиж" 83.611
6 Тарасюк Олександр Русанівський ліцей 78.889
7 Даниил Исаев Компьютерная Академия Шаг, Луганск 78.56
8 Vladislav Tyunin Gymnasium #1 Crimea Гимназия№1 78.055
9 Артем Гатченко Компьютерна Академія "Шаг" Луганський філіал СНУ імені В. Даля 77.778
10 Маркіян Костів Lviv Polytechnic National University Сердня загальноосвітня школа №93 76.111
11 Роман Дунець ЛФ КА "ШАГ" Львівська гімназія "Престиж" 75
12 Павел Коваленко СШ № 6 74.444
13 Влад Тютюнник School3 Полонська ЗОШ №3 72.222
14 Богдан Губрій Технологічний ліцей 71.111
15 Дима Кутовий КПНЛ №145 70.555