Шоста олімпіада Cisco для студентів та школярів України

Шановна молодь!

Запрошуємо вас взяти участь у 6-й олімпіаді з мережевих технологій для студентів та школярів, що проводиться щорічно світовим лідером у галузі інфокомунікаційних технологій компанією Cisco. Організаційний комітет олімпіади очолює Регіональна академія Cisco при кафедрі телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки.

До складу організаційного комітету олімпіади входять:

 • Регіональна академія Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
 • Регіональна академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя;
 • Регіональна академія Cisco при центрі післядипломної освіти ВАТ "Укртелеком";
 • Регіональна академія Cisco при комп'ютерній академії "ШАГ";
 • Регіональна академія Cisco при кафедрі АУТС ФІОТ НТУУ «КПІ»;
 • Локальна академія Cisco при Севастопольському національному технічному університеті;
 • Локальна академія Cisco при Національному аерокосмічному уніврситеті ім. М.Є. Жуковського "ХАІ";
 • Локальні академії Cisco при школах №3 м. Полонне та Понінківському НВК смт. Понінка;

Cпонсори олімпіади:

 • Генеральний спонсор - компанія ERC;
 • Спонсор призового фонду - компанія МУК;
 • Інтелектуальний спонсор - Центр знань.

Медіа спонсори олімпіади:

 • Український науковий клуб;
 • Журнал Комп`ютер у школі та сім`ї;
 • Портал "Klasnaocinka.com.ua";
 • Газета "Работа и учеба";
 • Журнал "Сучасна освіта";
 • Интернет портал "Освітній портал";
 • Portaltele.com.ua;

Детальніше...

Організаційний комітет та спонсори олімпіади

Cisco – світовий лідер у галузі телекомунікаційних технологій, що змінюють способи спілкування, звязку і співробітництва людей. Сьогодні комп’ютерні мережі є необхідним підґрунтям бізнесу, освіти, державного управління та домашніх комунікацій, а IP-технології Cisco є фундаментальною основою цих мереж. Технічні засоби, програмне забезпечення та послуги Cisco використовуються для створення інтернет-технологій, які дозволяють особам, організаціям, країнам збільшувати продуктивність, покращувати задоволення потреб клієнтів і підсилювати власну конкурентоспроможність. Технології Cisco уможливлюють легкий доступ до інформації у будь-якому місці та у будь-який час. Імя Cisco стало синонімом Інтернету та удосконалення продуктивності, забезпечуваної інтернет-технологіями.

Харківський національний університет радіоелектроніки – один з найбільших технічних ВНЗів України. Це сучасний освітній та науковий центр, який дає знання в області радіоелектроніки, телекомунікацій, інформаційних технологій та обчислювальної техніки. Особливу увагу керівництво університету приділяє співробітництву зі світовими лідерами у галузі інформаційних технологій. Саме тому у 2004-му році при кафедрі Телекомунікаційних систем відкрита мережева академія Cisco. За три роки існування в академії пройшли навчання понад 300 осіб. За успіхи і швидкий розвиток у 2007-му році академії було присвоєно статус регіональної. На даний момент регіональна академія Cisco при кафедрі Телекомунікаційних систем ХНУРЕ є однією з найбільших та найуспішніших академій на території України та СНГ.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка – це вища освітньо-наукова установа, яка готує фахівців у багатьох галузях і проводить широку науково-дослідну роботу. В університеті здійснюється підготовка та перепідготовка фахівців з 63-х природничих та соціально-гуманітарних спеціальностей за 157-ма спеціалізаціями (бакалавр (4 роки) і спеціаліст (1 рік) або магістр (1,5-2 роки)). В університеті працюють понад 2000 науково-педагогічних і понад 1000 науковців на 158 кафедрах. Регіональна мережева академія Cisco створена на базі Інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Договір між корпорацією Cisco Systems і Київським національним університетом імені Тараса Шевченка про співпрацю в цьому напрямку підписаний у березні 2000-го року. Регіональна академія авторизована по всіх курсах, передбачених компанією Cisco Systems і співпрацює з понад 30 Локальними академіями України та інших країн.

Компанія "ERC" - одна з найбільших та успішних компаній на ринку IT- дистрибуції. Діяльність "ERС" у галузі системної інтеграції спрямована на створення найкращих рішень та встановлення довгострокових та взаємовигідних відносин з партнерами. Кваліфікована команда, маркетингові програми, технічна та сервісна підтримка партнерів, постійна наявність на складі обладнання та демо зразків – є гарантією успіху партнерів компанії "ERС".

ERC - один із двох партнерів з навчання Сisco на Україні зі статусом СLSP. За сім років роботи центром було підготовлено більш ніж 4.000 спеціалістів з різних напрямків. Зараз в центрі працюють 25 тренерів, 12 з яких сертифіковані за напрямком Cisco, вони беруть участь у проектах по всій Європі. Доступ до лабораторної бази учбового центру надається з будь якого кінця Світу.

Громадська організація «Український науковий клуб» (УНК) - УНК є своєрідним «мозковим центром», по факту організацією експертів, яка сприяє реформі наукової сфери в Україні. Ми проводимо незалежні аналітичні дослідження, моніторинг освіти, розвитку науки, технологій в Україні та світі. Також інформуємо широку громадськість про останні новини і відкриття в галузі освіти, науки та технологій через двомовний сайт nauka.in.ua.


Науково-методичний журнал "Комп'ютер у школі та сім'ї" - висвітлює проблеми та досвід інформатизації освіти, особливо інформатизації загальноосвітніх навчальних закладів, теоретико-методичних і практичних аспектів навчання інформатики й використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.

Щотижневик "Работа и Учеба" - газета для тих, хто шукає роботу, або хоче вчитись чи підвищити свою кваліфікацію. Газета - надійний помічник старшокласників та їх батьків у виборі майбутньої професії. Поряд з публікаціями оголошень про навчання та вакансіями по Україні та за кордоном, в кожному номері цікава та корисна інформація , як для роботодавців, так і для тих, хто шукає роботу.

"Сучасна освіта" - всеукраїнський популярний щомісячний журнал. Надійний помічник з питань вищої освіти, підвищення кваліфікації, бізнес-освіти та навчання за кордоном. В кожному номері повна інформація про тренінги та семінари, навчальні центри та курси. А також конкурси, акції та багато призів для читачів та передплатників.

Освітній портал - це комерційний інтернет-проект, присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном, а також супутнім напрямкам, серед яких: мовні школи, курси (IT, дизайн, точні та гуманітарні науки тощо), бізнес-школи (MBA), дистанційна освіта, законодавство галузі, зовнішнє тестування, Болонський процес. Освітній портал&trade діє в мережі Інтернет з початку 2003 р. Команда проекту щоденно оновлює сайт, додаючи свіжі новини галузі, анонси виставок та конференцій, авторські статті, українські та міжнародні рейтинги вищих навчальних закладів.

"Телекоммуникационный портал" – сайт про сучасні телекомунікації. На сайті можна знайти статті присвячені мережевим технологіям, стандартам і протоколам, каналам зв'язку. Також можна знайти інформацію про телекомунікаційні ВНЗ і НДІ, обладнання зв'язку, мультимедійні новини, розділ гумору.