П'ята олімпіада Cisco для студентів та школярів України

Шановна молодь!

Запрошуємо вас взяти участь у 5-й олімпіаді з мережевих технологій для студентів та школярів, що проводиться щорічно світовим лідером у галузі інфокомунікаційних технологій компанією Cisco. Організаційний комітет олімпіади очолює Регіональна академія Cisco при кафедрі телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки.

До складу організаційного комітету олімпіади входять:

  • Регіональна академія Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Регіональна академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя;
  • Регіональна академія Cisco при центрі післядипломної освіти ВАТ "Укртелеком";
  • Регіональна академія Cisco при комп'ютерній академії "ШАГ";
  • Регіональна академія Cisco при кафедрі АУТС ФІОТ НТУУ «КПІ»;
  • Локальна академія Cisco при Севастопольському національному технічному університеті;
  • Локальна академія Cisco при Технологічному ліцеї;
  • Локальні академії Cisco при школах №3 м. Полонне та Понінківському НВК смт. Понінка;

Cпонсори олімпіади:

  • Генеральний спонсор - компанія ERC;
  • Спонсор призового фонду - спеціалізований ІТ-дистрибутор, компанія Мегатрейд;
  • Інтелектуальний спонсор - Центр знань.

Медіа спонсори олімпіади:

  • Портал "ITC.ua";
  • Журнал "Домашний ПК";
  • Щотижневик "Работа и учеба";
  • Журнал "Сучасна освіта";
  • Интернет портал "Освітній портал&trade";

Детальніше...

subzero repair Santa Monica . beste kredittkort . m88 . withdraw royal99

15-го квітня 2011-го року на базі Центру Знаннь, м. Київ було проведено фінал 5-ї олімпіади Cisco для студентів та школярів України. За результатами виконання практичних завданнь та складання теоретичного тесту були визначені переможці та призери.

Категорія UNI:

1) Костянтин Сирих - КНУ ім. Т.Г. Шевченко (Регіональна академія Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету імені Тараса Шевченка);

2) Юрій Перекопайко - ТНТУ ім. І. Пулюя (Регіональна академія Cisco при ТНТУ ім. І. Пулюя);

3) Максим Ігнатенко - КНУ им. Т.Г. Шевченко (Регіональна академія Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету імені Тараса Шевченка).

Категорія PT:

1) Віталій Бурак - Харківський національний університет радіоелектроніки (Регіональна академія Cisco при кафедрі телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки);

2) Володимир Христенко - НТУУ "КПІ" (Регіональна академія Cisco при центрі післядипломної освіти ВАТ "Укртелеком");

3) Марина Чиньонова - Харківський національний університет радіоелектроніки (Регіональна академія Cisco при кафедрі телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки);

Категорія HS3:

1) Роман Дунець - Львівська гімназія "Престиж", м. Львів (Академія Cisco при ЛФ КА "ШАГ")

2) Владислав Тюнін - Gymnasium #1 Crimea, м. Сімферополь

3) Валентин Мартищенко - НВК Техніко-економічний ліцей № 61, м.Дніпропетровськ (Академія Cisco при КА "ШАГ").

Категорія Non-Academy:

1) Олександр Синецький - НТУУ "КПІ"

2) Денис Гонсіоровський - Одеська національна академія зв'язку ім. О. С. Попова

3) Олександр Граб - НТУУ "КПІ".


Спеціальною відзнакою "За волю до перемоги" відзначений Василь Горлатий - КНУ ім. Т.Г. Шевченко (Регіональна академія Cisco при Інформаційно-обчислювальному центрі Київського національного університету імені Тараса Шевченка).


Фінальне завдання:

Завдання в категорії PT